Strukturované kabeláže :

Společnost se od r 2006 zabývá návrhy, dodávkou a měřením strukturovaných kabeláží pro tř. Cat. 5, Cat. 6, Cat. 7 v provedení UTP/STP kabeláže. Snažíme se každému zákazníkovi kvalitně a odborně nainstalovat strukturovanou kabeláž, kde je důležitým požadavkem rychlost přenosu, spolehlivost sítě a možnost dalšího rozvoje do budoucnosti. Pro kabeláže používáme kvalitní a ověřené prvky s dlouholetou technickou životností. Po provedené montáži provádíme měření nainstalovaných komponentů, zda jsou nainstalovány dle příslušných technických norem.  Měření předáváme v technické zprávě o montáži, kde jsou hodnoty uloženy na CD. V případě požadavku je možno na síti provádět údržbu spjatou s kontrolním měřením sítě.

Při výstavbě sítí nejčastěji realizujeme kabeláže systému :

R § M (  Reichle § Massari )Panduit
AMPSolarix
Na tyto kabeláže má společnost kvalifikovanou certifikaci. Do dokončení výstavby sítě je provedeno měření certifikované, dle požadavku zákazníka nebo necertifikované kontrolní.

Měřící přístroje :

LAN TEK 6 A – pro certifikovanou kabeláž


SIGNAL TEC – pro necertifikovanou kabelážFirma provádí každoroční školení na systém sítí, zabývá se rozvojem přenosové technologie a zúčastňuje se seminářů r rámci rozvoje nových sítí. V případě požadavku zákazníka navrhujeme a doplňuje sítě o aktivní prvky Switche, Routry, Modemy vč. příslušné propojovací kabeláže. Naši zaměstnanci se snaží vyjít plně z požadavků investora a sítě uzpůsobit příslušné činnosti této sítě, požadavkům zákazníka a dodržení technických norem.